JOBDAY 2019

Máme za sebou ďalší ročník pracovného veľtrhu JOBDAY 2019.  Počas dvoch dní 13.03.2019 a 14.03.2019 sme ponúkli predstaviteľom spoločností nadviazať priamy kontakt so študentami formou osobných konzultácií a študentom možnosť vybrať z 29 spoločností svojho budúceho zamestnávateľa.

Teší nás,  že na fakultu prichádzajú spoločnosti pravidelne od začiatku organizovania JOBDAY a rovnako sa tešíme novým spoločnostiam, ktorí na fakultu prišli po prvýkrát.

Mnohí z vystavovateľov okrem ponuky zamestnania poskytujú pre študentov stáže v rámci trainee programov a školení, ponúkajú brigády počas letných prázdnin, alebo možnosť vypracovať záverečnú prácu priamo v podniku. Pre fakultu vytvorila táto akcia priestor na diskusie o ďalšej vzájomnej spolupráci.

Vďaka dlhoročnej tradícii je veľtrh charakteristický profesionálnou organizáciou, osobitným prístupom s dôrazom na detaily a vysokým záujmom zo strany firiem a študentov.

Vďaka patrí aj vedeniu fakulty, riaditeľom ústavov a vyučujúcim, ktorí umožnili študentom účasť na veľtrhu v rámci výučby.

Zoznam zúčastnených firiem:

1 BEKAERT Hlohovec a.s.
2 Branson Ultrasonics a.s.,  Nové Mesto nad Váhom
3 BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. Trnava
4 ELETECHNIK s.r.o,  Pezinok
5 FAURÉCIA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o. Bratislava
6 GROUPE PSA SLOVAKIA Trnava
7 Chropyňska strojírna a.s., Chropyňe ČR
8 MAHLE Behr Senica s.r.o.
9 Manz Slovakia s.r.o., Nové Mesto nad Váhom
10 PORSCHE WERKZEUGBAU s.r.o., Dubnica nad Váhom
11 Robert Bosch, spol.s.r.o. České Budějovice, ČR
12 Slavia Production Systems a.s. Detva
13 TRW Automotive (Slovakia) s.r.o., Nové Mesto nad Váhom
14 VACUUMSCHMELZE,  s.r.o., Horná Streda
15 Vertiv Slovakia, a.s. Nové Mesto nad Váhom
16 RESINEX Czech Republic s.r.o. Praha

1 BEKO Engineering Slovakia s.r.o. Bratislava
2 Formel D s.r.o. Bratislava
3 HKS Forge s.r.o. Trnava
4 KUKA Slovakia s.r.o. Dubnica nad Váhom
5 LEONI Slovakia, spol. s.r.o., branch Trenčín
6 Magna Slovteca s.r.o. Nové Mesto nad Váhom
7 MAHLE Behr Senica s.r.o.
8 MIBA Stelltec s.r.o. Vráble
9 MTA SLOVAKIA s.r.o. Bánovce nad Bebravou
10 Muehlbauer Technologies s.r.o. Nitra
11 ON Semiconductor Slovakia a.s., Piešťany
12 Plastic Omnium Auto Exterior s.r.o., Lozorno
13 SLOVNAFT a.s., Bratislava

Autor textu: Ivančíková Renáta
Autor fotografií: PaedDr. Daša Zifčáková, Mgr. Jana Boškovská

Poznámka:
Na podujatí bola vyhotovená fotodokumentácia, ktorá bude zverejnená na webovom sídle fakulty (www.mtf.stuba.sk) a môže byť použitá na propagačné účely fakulty -v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a NARIADENÍM EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ak si neželáte byť zverejnený – požiadajte garanta podujatia písomne (mailom) o nezverejnenie.